top of page

o nás

CO CHCETE VY CHCEME TAKÉ

Nabízíme individuální přístup se zaměřením na vaši spokojenost. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu. Chceme vás opravdu něco naučit a dát vám už ve vašich začátcích dobrý základ a tím i jistotu a dobrý pocit. Samozřejmě jen trénink z vás udělá pravé mistry, ale lepší je dělat věci správně a bez chyb, než dlouhý čas zjišťovat správnou rychlost strojku, nebo ideální výběr jehel.
V přípravě na vaše profesní zkoušky v oboru tatér získáte nejen potřebné znalosti o lidské kůži, ale odnesete si i perfektní přehled o tetovacím náčiní, většinu si i sami vyzkoušíte a budete přesně vědět s jakým strojem se vám pracuje nejlíp a jaký styl práce vám je nejbližší. Jestli se rozhodnete pro černobílé práce, realistické portréty nebo plno barevná díla bude už jen na vás.

Tetování se věnujeme přes 10let. Po X hodinách s tetovacím strojkem v ruce jsme se rozhodli pomáhat i vám budoucím tatérům splnit si své sny.

Tatérů je sice spousta, ale těch dobrých je opravdu jen hrstka. Buďte i vy jedním z těch dobrých.

Nabízíme vás profesionální služby za příznivé ceny a není to jen kurz samotný, který u nás absolvujete. Jako naším klientům jsme vám k dispozici i v budoucnu a rádi vám poradíme, pomůžeme nebo nabídneme prostor, kde můžete tetovat a rozvíjet se stále dál. 

bottom of page