top of page

Po stopách Mistrů

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu, která navždy změní vaše dosavadní práce a posune vás o kilometry dál před vaší konkurenci.

Díky našemu projektu Po stopách Mistrů budete mít možnost vidět při práci a učit se od těch nejlepších tatérů na světě.

Zavedeme vás do srdce  jejich tvorby.

Přímo v jejich tatarských salónech po celém světě budete sledovat jejich práci a s jejich výkladem krok za krokem uvidíte a pochopíte, jak se tvoří pravé mistrovství a jak vznikají legendy.

Dlouho jsme přemýšleli, kde cestu po stopách Mistrů zahájit a výběr byl opravdu složitý. Věřte, že se v budoucnu máte opravdu na co těšit, protože už teď jednáme s absolutní tatarskou elitou a připravujeme spolupráci, tak aby jste od nás dostali zase něco navíc, co jinde prostě nedostanete.

Zároveň pokud máte tatéra z absolutní top elity, kterého byste chtěli vidět, navštívit, mít možnost sledovat ho při práci, pak nám pište a pokud s ním už nejsme v kontaktu slibujeme, že ten o koho si budete psát nejčastěji toho zkontaktujeme a připravíme pro vás nezapomenutelný zážitek.

 

Tentokrát náš výběr padl na hvězdu v oboru hyperrealistických tetování, Italského hřebce, našeho oblíbence a jednoho z největších umělců dnešní doby.  Silvana Fiata

Silvano-Fiato-Horror-Tattoo.jpg

Silvano Fiato

Jako první se vydáte po stopách Mistrů do Janova, kde navštívíte Mistra nad Mistry a absolutní hvězdu hyperrealistických tetování. Silvána Fiata osobně.

Ve dvou dnech vám Silváno ukáže pokročilé techniky realistických tetování.

Ukáže vám, jak vybírá, jak upravuje a jak aplikuje motiv pro dokonalý výsledek.

Ukáže vám precizní přípravu pracoviště a řekne, jaké používá vybavení a proč.

Pak budete dva dny sledovat, jak vzniká mistrovské dílo krok za krokem přímo z jeho rukou po celou dobu s jeho osobním výkladem. Vše s překladem do Českého Jazyka

Nakonec se můžete každý se Silvánem vyfotit a dostanete od něj památeční certifikát.

Veškeré informace zasíláme e-mailem. Počet míst je omezen dle možností hygienických norem v Itálii. Proto neváhejte a pište

Silvano Fiato a jeho práce

bottom of page